کلینیک دندانپزشکی دکتر مشاری

درباره کلینیک

درباره کلینیک دکتر مشاری


 

استفاده از بروزترین تجهیزات، کادری حرفه ای و استفاده از جدیدترین متدهای روز خاطره ی خوشی از درمان را برای شما فراهم می کند. مطب ما با هدف ارائه متمرکز خدمات دندانپزشکی همگام با دانش روز دنیا تاسیس گردیده است.
محیط مطب با مشاوره طراحان داخلی و در نظر گرفتن نکات روانشناختی در فضای داخلی طراحی شده است ، این امر تجربه جدیدی از آرامش بهنگام درمان های دندانپزشکی را برای شما فراهم می آورد.

پرسنل کلینیک

تمامی پرسنل مطب با دقت و حساسیت بالایی انتخاب شده و پس از دیدن آموزش های ضروری و گذراندن دوره های حرفه ای مرتبط افتخار ارائه خدمات به شما عزیزان را کسب کرده‌اند.

تجهیزات کلینیک

کلیه مواد مصرفی دارای کیفیت عالی و برخوردار از استاندارد های جهانی بوده و تجهیزات مورد استفاده نیز مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد. این مهم امکان ارائه درمان هایی در سطح اول کیفیت را نه تنها در ایران بلکه براساس بالا ترین استاندارد های جهانی فراهم آورده است.

پیرو رعایت استاندارد های تعیین شده توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی جهت جلوگیری از انتقال عفونت هایی مثل ایدز، هپاتیت و …علاوه بر رعایت کامل کلیه اصول بهداشتی، اتاق استریلیزاسیون مجهزی در مطب طراحی شده است که شستشو و استریل کردن کلیه وسایل در این محل انجام می شود تا احتمال انتقال میکروارگانیسم ها از بین برود.

همچنین استفاده از آب استریل حین جراحی، یکی دیگر از تمهیدات بهداشتی است که در این مرکز  در نظر گرفته شده است.

Exit mobile version